Privatumo politika

Privatumo politika ir jos nuostatos. Supažindiname, kaip yra renkama informacija, bei kur ir kam ji yra naudojama.

Ši privatumo politika skirta suteikti jums informaciją apie tai, kaip kanapiuekspertai.lt , renka, tvarko ir skirsto jūsų duomenis. Patvirtiname, kad tvarkydami asmens duomenis mes siekiame konfidencialumo, tikslumo bei saugumo. Siekiame, kad duomenys būtų tinkamai laikomi ir saugomi bei neperduodami trečioms šalims.

Mes sąmoningai nerenkame informacijos apie vaikus, ši svetainė skirta suaugusiems.

Vartotojai mūsų svetainėje gali apsilankyti ir anonimiškai, nepalikdami jokios asmeninės informacijos ir duomenų apie save.

Mūsų renkama informacija

Asmens duomenys, tai informacija apie jus, kuri padės atpažinti jūsų tapatybę. Informacija, kuri gali būti saugoma tam tikrą priodą – vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, faktinis adresas, interneto identifikavimo numeris ir panašaus tipo duomenys.

Taip pat gali būti surinkta ir apdorota informacija apie jūsų geografinę būvimo vietą, naršyklės tipą, IP adresą ir lankymosi tinklapyje kanapiuekspertai.lt trukmę.

Pasiliekame teisę naudoti šiuos duomenis rinkodaros tikslais. Jūsų asmeninę informaciją naudosime tik Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuotais atvejais.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Privatumo politika

Informacija yra renkama naudojant slapukus.

Slapukas – tai failas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas įrenginyje, kai apsilankote internetiniame puslapyje. Tokiu būdu tinklo tarnybinė stotis identifikuoja ir seka internetinę naršyklę. Slapukai išsaugo jūsų naršymo istoriją, pasirinkimus bei turinį, pagreitina vykdomas paieškas ir padaro jūsų naršymą efektyvesniu.

Informacija, kuri yra gaunama slapukų pagalba, naudojama šiais tikslais:

  • svetainės vystymui ir tobulinimui;
  • patogaus naršymo pritaikymui;
  • svetainės funkcionalumo užtikrinimui;
  • paslaugų plėrai ir naudojimosi analizei;
  • rinkodarai.

Asmeninių duomenų naudojimas

Tinklapyje surinkti asmeniniai duomenys naudojami šiais tikslais:

  • internetinės svetainės administravimui;
  • jūsų asmeniniam patogumui;
  • galimam naujienlaikraščio siuntimui jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu;

Privatumo politika. Nuostatų keitimas

Privatumo politikos nuostatos yra periodiškai keičiamos. Tam, kad visada žinotumėte aktualiausią informaciją, apsilankykite šiame puslapyje ir įsitikinkite, kad sutinkate su pakeitimais.

Trečių šalių internetinės svetainės

kanapiuekspertai.lt svetainėje yra naudojamos nuorodos į kitus informacinius puslapius. Mūsų svetainė neprisiima atsakomybės už trečių šalių naudojamą privatumo politiką bei skleidžiamą informaciją.